Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.mkbc-tour.lv Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.    X


 
MKBC
 
По-русски   Latviski  
Sākumlapa
Par mums
Aģentūrām
Mūsu partneri
Kontakti
 
 
Pasūtīt ceļojumu!
Maskavas Nams
Top.LV
Apdrošināšana
 

MKBC TOUR kopā ar vienu no vadošajām Latvijas kompānijām AAS "Baltikums" saviem klientiem piedāvā apdrošināšanas noformēšanu tiem, kas ceļo uz jebkuru pasaules valsti. Lai aizsargātu tūristu no pārsteigumiem, izstrādātas speciālas personu apdrošināšanas programmas, kuras izbrauc uz ārzemēm – ceļotāju medicīnas apdrošināšana, bagāžas apdrošināšana, apdrošināšana pret nelaimes gadījumiem, kā arī tūristu civiltiesiskā apdrošināšana.   

MKBC TOUR kopā ar akciju sabiedrību "Baltikums" piedāvā Jums 3 apdrošināšanas programmas tiem, kas izbrauc uz ārzemēm.
Katras programmas pamatu veido medicīnas un transporta izdevumu apdrošināšana sakarā ar pēkšņu saslimšanu vai nelaimes gadījumu.

Atgādinām, ka transporta kompānijas, tūroperatori un tūrisma aģentūras neapmaksā nekādus neparedzētus izdevumus pie brauciena, tūres, ceļojuma atcelšanas, kā arī bagāžas nozaudēšanas gadījumos, veselības problēmu vai nelaimes gadījumos.
Vienīgā iespēja pasargāt sevi no tādiem izdevumiem ir nopirkt kopā ar ceļojuma biļeti un pasūtījumu ceļojuma apdrošināšanas polisi (ceļojumu un biļešu anulēšana, bagāžas apdrošināšana, nelaimes gadījumi, medicīnas pakalpojumu izdevumu apmaksa). Mūsu saitā Jūs variet aprēķināt piedāvājamās apdrošināšanas cenu. Apdrošināšanu var iegādāties MKBC TOUR birojā.  

← atpakaļ
 
 
Rīga, Marijas 7; Smilšu iela 16
Latvija, LV-1050
 
Copyright: MKBC © 2008
 
Vīzu un dokumentu noformēšana   (+371) 67039049, 67039079  
Tūrisms un atpūta   (+371) 67039039, 67039079, 67039018  
Aviobiļešu rezervēšana   (+371) 67039079  
       
Izstrādaja: majaslapa.lv